Zobrazených 1–150 z 309 výsledkov

Postele a nábytok pre deti a bábätká
Detská izba slúži na mnoho účelov. Funguje ako miesto na spanie a štúdium, je to miesto, kde sa stretávajú s kamarátmi, a ponúka miesto na jednoduchý oddych. Dizajn a nábytok do detskej izby odrážajú túto rozmanitosť, počnúc posteľou a zahŕňajúc ich komodu a pracovný priestor. Do úvahy treba brať aj priestor.
Samozrejme, ako vaše dieťa rastie, jeho vkus sa bude meniť. Pripravte sa na prechod a prispôsobte sa s nábytkom do detskej izby.
Postele pre deti a dospievajúcich
Možno práve nakupujete detskú postieľku a navrhujete detskú izbu, pričom sa riadite svojím pohľadom a potrebami. Alebo máte teraz malé dieťa, ktoré chce zabezpečiť, aby jeho posteľ a izba odrážali jeho začínajúci vkus. O niekoľko rokov však možno budete mať žiaka základnej školy alebo tínedžera, ktorý si vytvoril názor a myslí si, že jeho detská izba je, úprimne povedané, “príliš detská” a chce niečo dospelejšie – ale nie také, aké majú dospelí.
Keďže rastú a menia sa a ich vkus sa následne vyvíja, nájdite postele pre chlapcov a dievčatá vo všetkých životných etapách. Zvážte priestor s dvojlôžkami a plnohodnotnými posteľami, prispôsobte sa prespávaniu alebo písaciemu stolu s poschodovou posteľou alebo poskytnite svojmu mladému tínedžerovi miesto na spanie a odpočinok s dennou posteľou.
Spolu s ich názormi zohľadnite aj dostupný priestor a spôsob, ako ho môžete maximalizovať – aj pri zohľadnení písacích stolov a komôd. V rámci tejto perspektívy prinášajú najlepšie riešenia na úsporu miesta poschodové a poschodové postele, ktoré umožňujú dvom súrodencom úsporne zdieľať izbu, umiestniť písací stôl alebo pridať ďalší úložný priestor pod dvojlôžko.
Aj v tomto rámci nechajte svoje dieťa alebo tínedžera vyjadriť sa k dizajnu a úrovni pohodlia, od sedačkových postelí cez baldachýny až po mäkšie matrace s vankúšmi v dvojlôžkových a celočalúnených veľkostiach.
Detský nábytok na dotvorenie izby
Hoci posteľ slúži ako ústredný bod, musíte zvážiť aj zvyšok toho, čo vaše dieťa alebo tínedžer robí, keď je doma. Naše súpravy do detskej izby to vizuálne koordinujú a dodávajú tomu ucelený vzhľad.
Alebo, najmä ak modernizujete len časť ich izby, vytvorte im útočisko a zároveň im ponúknite niečo praktické prostredníctvom komôd a truhiel, stoličiek, nočných stolíkov a knižníc a skríň v štýloch a dizajnoch vhodných pre deti, ktoré s nimi budú rásť až do tínedžerských rokov.