Či už svoju kúpeľňu modernizujete, alebo sa chystáte na jej celkovú rekonštrukciu, pozrite si nami vybraný sortiment kúpeľňového nábytku, ktorý vašu kúpeľňu premení na štýlový priestor s dostatkom miesta na prehľadné uloženie všetkých potrebných vecí. Od čistej a klasickej bielej farby až po modernú sivú a rustikálne prútie – nájdete tu celý rad úžasných dizajnov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vzhľad, o ktorý vo svojej kúpeľni usilujete. Zostaňte bez neporiadku s kúpeľňovými policami a kúpeľňovými úložnými jednotkami – a na správnom mieste ste aj v prípade nástenných kúpeľňových skriniek. Tie sú ideálne, ak chcete čo najlepšie využiť priestor v kúpeľni – a sú nevyhnutnosťou, ak máte deti a chcete zabezpečiť, aby toaletné potreby a lieky boli mimo dosahu malých rúk.

Nezabudnite si pozrieť výber kúpeľňových skriniek so zabudovaným umývadlom. Tieto skrinky s čistými líniami a bielym, vysoko lesklým povrchom sú skvelým spôsobom, ako zvýšiť úroveň štýlu, ak rekonštruujete svoju kúpeľňu – a vďaka množstvu úložného priestoru vo vnútri sú aj veľmi praktické. A ak sa chystáte zmeniť vzhľad svojej kúpeľne – či už ste sa nedávno presťahovali, alebo ste sa práve rozhodli, že je čas na modernizáciu – potom urobte zmenu so štýlovými kúpeľňovými zostavami za skvelú cenu. Tie sú tou správnou voľbou, ak chcete dokonale zladený vzhľad od vane po umývadlo a všetko medzi nimi. Nezabudnite ani na kúpeľňové zrkadlo.

Sprchy

Je len málo lepších spôsobov, ako začať deň, ako horúcou, osviežujúcou sprchou, preto si v našej kolekcii vyberte množstvo kvalitných dizajnov – či už ide o elektrickú, termostatickú alebo zmiešavaciu sprchu. Nie ste si istí, ktorú si vybrať? Elektrické varianty ohrievajú vodu podľa potreby, čo znamená, že sa vám nestane, že by vám došla teplá voda, aj keď sa ráno sprchuje celá domácnosť. A keďže ohrievajú na požiadanie, sú aj energeticky úsporné. Zmiešavacie sprchy zmiešavajú teplú aj studenú vodu – sú vhodné pre domácnosti, ktoré majú kombinovaný kotol alebo veľký zásobník teplej vody. Termostatické sprchy sú skvelou voľbou, pretože teplotu vody neovplyvní ani spustenie kohútika alebo spláchnutie toalety iným členom domácnosti – to znamená, že už žiadne nepríjemné ľadové nárazy!

Nech už si vyberiete akýkoľvek typ sprchy, určite si pozrite našu ponuku štýlových sprchových kútov, ktoré udržia vodu pod kontrolou počas používania sprchy. Hliníkový rám je odolný a elegantný – a oplatí sa vybrať si sklo, ktoré bolo špeciálne upravené na jednoduché čistenie. Máme možnosti otočných dverí, ako aj posuvné konštrukcie – a tie sú ideálne najmä do kúpeľní, kde je málo miesta. Ak je to prípad vašej kúpeľne, prečo si nepozrieť naše praktické nápady na malé kúpeľne? Svetlé odtiene sú múdrou voľbou, ktorá rozjasní a otvorí miestnosť – zatiaľ čo použitie strategicky umiestnených kúpeľňových zrkadiel pomôže vytvoriť ilúziu priestoru. Prečo nezvážiť zrkadlové nástenné skrinky, aby ste uvoľnili aj priestor na podlahe?

Kúpeľne

Aj v prípade vaní ste na správnom mieste – a ak túžite po niečom priestrannom pre dotyk skutočného luxusu vo vašej kúpeľni, naše obojstranné vane sú určite tou správnou voľbou. Tieto vane majú centrálne namontované kohútiky, pričom oba konce vane sa mierne zvažujú, aby poskytli priestor na ležanie a kúpanie dvoch osôb. Máme pre vás aj jednosmerné vane – a nech sa rozhodnete pre ktorúkoľvek z nich, určite si pozrite aj našu ponuku vaňových panelov. Vyberte si biely lesklý povrch – zatiaľ čo možnosť s perom a drážkou dodá tradičný štýl. Máme dokonca aj otváracie a zatváracie panely, ktoré slúžia ako dodatočný úložný priestor – ideálne na veci, ako sú čistiace prostriedky do kúpeľne!

Žiadna vaňa sa nezaobíde bez vodovodných batérií. Pre moderný vzhľad sa nedá prekonať štýlový chróm – a ak oceňujete uhladenú estetiku, potom sú tu ideálnou voľbou vaňové batérie. Nielenže skvele vyzerajú, ale vďaka tomu, že z prívodu teplej aj studenej vody tečie len jeden prúd, je pre vás oveľa jednoduchšie mať presnú kontrolu nad teplotou vody vo vani, takže je vždy tak akurát! Môžu byť aj úspornejšie, pretože využívajú obmedzovač prietoku a znižujú pravdepodobnosť použitia príliš veľkého množstva teplej vody.

Osvetlenie kúpeľne

Osvetlenie môže mať veľký vplyv na štýl a atmosféru každej miestnosti, preto je dôležité, aby zvolené osvetlenie kúpeľne zodpovedalo vzhľadu a atmosfére vašej kúpeľne. Možno sa budete chcieť rozhodnúť aj pre viac ako jednu možnosť osvetlenia v kúpeľni – bodové alebo nástenné svietidlá sú tým pravým doplnkom k stropným svietidlám, ak máte väčšiu kúpeľňu alebo ak chcete lepšie osvetliť určitú oblasť, kde trávite čas rannou prípravou. Ak potrebujete trochu inšpirácie, než sa rozhodnete, pozrite si naše nápady na osvetlenie kúpeľne.