Zobrazuje sa všetkych 15 výsledkov

Ak si chcete uľahčiť život pri čiastočnej alebo kompletnej rekonštrukcii kúpeľne, skvelým riešením sú kúpeľňové zostavy. Sú to inšpiratívne súpravy typu “všetko v jednom”, ktoré sme zozbierali od popredných značiek na našom trhu, aby ste mohli získať všetko potrebné na jednom mieste. Tieto kompletné kúpeľňové súpravy obsahujú rôzne položky, ako sú umývadlá, batérie, toalety, sprchové doplnky, kúpeľňové vybavenie, toaletné stolíky, úložné priestory a ďalšie. Niektoré súpravy sa zameriavajú na vaňu a sprchovací kút, zatiaľ čo iné sa sústreďujú na priestor toaletného stolíka.

Kúpeľňová súprava je skvelým začiatkom. Tieto štýlové súpravy obsahujú položky, ako sú toaletný stolík a doska, umývadlo, batéria, zrkadlo a osvetlenie. Ich súčasťou môže byť aj zodpovedajúca toaleta. Môžete dokonca pridať aj doplnkové položky, ako sú farby, obklady, sprchové tyče a čokoľvek iné, čo budete potrebovať na dosiahnutie dokonalého vzhľadu.

Pri toľkých možnostiach v oblasti dizajnu kúpeľne môže byť projekt celkom ohromujúci. Kúpeľňové súpravy sú skvelou úsporou času, vďaka ktorej získate štýlový vzhľad za krátky čas.