Zobrazuje sa všetkych 23 výsledkov

Kúpeľňové zrkadlá
Kúpeľňové zrkadlo je nielen dôležitým prvkom v každej kúpeľni, ale môže tiež odrážať vašu individualitu a stať sa skutočným stredobodom miestnosti. K dispozícii je široká škála štýlov, farieb a veľkostí, takže v našom katalógu určite nájdete kúpeľňové alebo toaletné zrkadlo, ktoré potrebujete.

Kúpeľne môžu byť často jednou z najmenších miestností v domácnosti, a preto je vytvorenie priestoru nevyhnutné na to, aby ste si mohli dopriať relax a pokoj vo vani alebo sa pripraviť na ďalší deň. Dokonca aj malé kúpeľňové zrkadlo môže výrazne otvoriť priestor. Nájdením správneho zrkadla môžete vytvoriť ilúziu ďalšieho priestoru a viac svetla, ako aj oživiť dekoráciu vašej kúpeľne. Možno vám na oživenie existujúcej miestnosti stačí pridať dekoratívne mozaikové zrkadlo alebo kúpeľňové zrkadlo so svetlom, ktoré dodá vašej kúpeľni štruktúru a hĺbku.

V rodinných domoch môže byť kúpeľňa rušným miestom, preto pomôže, ak bude vybavená pre potreby všetkých. Široká ponuka kúpeľňových zrkadiel bude vyhovovať každému vo vašej domácnosti, od menších nastaviteľných zrkadiel na holenie až po veľké kúpeľňové zrkadlá s osvetlením, ktoré pomôžu osvetliť miestnosť pri večernej príprave. Náš rozšírený katalóg výrobkov teraz zahŕňa kúpeľňové zrkadlá, ktoré sú vybavené technológiou proti zahmlievaniu, proti tvorbe pary a proti zahmlievaniu, takže ich používanie je ešte jednoduchšie a pohodlnejšie, prezrite si náš sortiment kúpeľňových zrkadiel online a v predajniach ešte dnes. Ak máte málo miesta, vyberte si kúpeľňové zrkadlo LED s poličkou alebo dokonca zrkadlovú kúpeľňovú skrinku. Osvetlené kúpeľňové zrkadlo je ideálne na vytvorenie atmosféry v miestnosti a zároveň poskytuje užitočné svetlo, aby ste vyzerali čo najlepšie,

Ako si vybrať veľkosť kúpeľňového zrkadla?
Pri výbere kúpeľňového zrkadla môžete myslieť na niekoľko vecí, aby ste sa uistili, že vyzerá dobre a hodí sa k ostatným zariadeniam a dekoráciám vo vašej kúpeľni. Veľkosť kúpeľňového zrkadla môže byť dôležitým faktorom pri rozhodovaní o tom, aké zrkadlo chcete, a môže závisieť od toho, či zrkadlo používate z praktických alebo estetických dôvodov (alebo z oboch!). Vo väčšine prípadov je kúpeľňové zrkadlo také široké ako umývadlo alebo zariadenie pod ním a čím je zrkadlo vyššie, tým lepšie, pretože na zrkadlo dopadá viac svetla a môže pomôcť vytvoriť svetlejšiu a príťažlivejšiu kúpeľňu. Ak máte v miestnosti málo miesta, môžete uprednostniť výšku pred väčšou šírkou, pretože získate ilúziu väčšej miestnosti.

Záleží na tvare zrkadla?
V súčasnosti už zrkadlo v každej miestnosti nemusí mať tvar jednoduchého obdĺžnika, hoci je to stále veľmi obľúbená voľba. Môžete si vybrať zo širokej ponuky okrúhlych kúpeľňových zrkadiel a kruhových kúpeľňových zrkadiel, ako aj štvorcových a dokonca šesťuholníkových. Zrkadlá so skosenými hranami často dodávajú kúpeľni klasickejší vzhľad, zatiaľ čo obdĺžnikové kúpeľňové zrkadlá bývajú modernejšou voľbou. Okrúhle kúpeľňové zrkadlo môže kúpeľni dodať jemnosť a vzdialiť sa od tradičných rovných línií.

Štýlové kúpeľňové zrkadlá
Domov každého z nás je jedinečný, preto máme v našom katalógu obrovský sortiment kúpeľňových zrkadiel rôznych farieb, materiálov a štýlov. Biele kúpeľňové zrkadlo alebo sivé kúpeľňové zrkadlo je skvelou, nenápadnou voľbou pre väčšinu kúpeľňových interiérov. Ak chcete niečo sofistikovanejšie, čo urobí dojem, vyskúšajte kovové kúpeľňové zrkadlo z chrómu, nehrdzavejúcej ocele, mosadze, zlata, striebra alebo mosadze.