Zobrazených 1–12 z 312 výsledkov

Sektorový nábytok je v súčasnosti veľmi obľúbenou formou pri zariaďovaní obývačky. Na modulárnych sekčných pohovkách je skvelé to, že si môžete vytvoriť vlastnú kombináciu, takže dostanete presne to, čo chcete. V prípade, že sa vaše potreby zmenia, môžete si to, čo máte, prispôsobiť alebo doplniť. A vďaka nášmu veľkému výberu štýlov a poťahov je ľahké získať aj vzhľad, ktorý vám vyhovuje.

Čo je sektorová pohovka?
Sekčná pohovka je typ pohovky, ktorá sa skladá z viacerých častí. Sekcie môžu byť usporiadané v rôznych orientáciách a zahŕňajú možnosti, ako sú ležadlá, pohovky na spanie, kreslá bez opierok, úložné priestory a ďalšie. Tento typ pohovky je možné prispôsobiť podľa vašich potrieb.
Mal by som si kúpiť sektorový gauč alebo pohovku?
To všetko závisí od veľkosti vášho priestoru a dizajnových preferencií. Sekcionálne pohovky sú skvelou voľbou pre malú obývačku, ktorý sa hodí do kompaktných izieb a bytov, ako aj do veľkých miestností a pivníc. Pred nákupom sekčnej pohovky si nezabudnite zmerať priestor. Ak tiež uvažujete o sekcionálnej sedačke, ktorá má ležadlo, uistite sa, že medzi televíznym stojanom a konferenčným stolíkom je dostatok priestoru na prechádzanie.
Sektorové sedacie súpravy ponúkajú mnoho funkcií podobných pohovkám, ako sú napríklad sekčné pohovky na spanie a široká škála možností čalúnenia. Niektoré sekčné pohovky majú úložný priestor pod vankúšmi na deky a prehozy. Úložný priestor sa bežne nenachádza v tradičných pohovkách, ale je k dispozícii s pridaním úložného otomanu.
Štýly sekčných pohoviek
Sektorové pohovky sa tiež ponúkajú v rôznych konfiguráciách (2-dielne, 3-dielne sekčné pohovky atď.) a štýloch vrátane sekčných pohoviek v tvare U a L. Ak chcete mať možnosť pohrať sa s rozložením dielu, vyberte si modulárnu sekčnú pohovku. Oddeľte jednotlivé časti, aby sa hostia mohli ľahšie premiešavať počas večierkov, alebo ich zošliapnite k sebe na skupinové sedenie počas filmu. Obojstranné sedacie súpravy vám tiež umožnia meniť dizajn a prepínať medzi ľavostranným a pravostranným usporiadaním. Skúste sekcionálnu sedačku použiť ako rozdeľovač miestnosti v obývacej izbe s otvoreným konceptom. Vymedzia priestor na sedenie a zútulnia veľkú miestnosť.
Doplňte rodinnú izbu konferenčnými stolíkmi, bočnými stolíkmi, kobercom a lampami, aby bol priestor pohodlný na konverzáciu a sledovanie televízie. Sektorový nábytok je zvyčajne ležérnejší ako pohovky a zvyčajne sa nenachádza vo formálnych obývacích izbách. Sú ideálne do suterénov a rodinných izieb, kde trávite väčšinu času oddychom, hraním hier, pozeraním filmov a príjemným posedením so spoločnosťou.