Zobrazuje sa všetkych 13 výsledkov

Záhradné stoly sú nevyhnutným prvkom záhrady a umožňujú vám pohodlné stravovanie a relaxáciu vonku na čerstvom vzduchu. Pri výbere záhradného stola je potrebné brať do úvahy niekoľko faktorov, ako sú veľkosť záhrady, počet osôb, ktoré budú pri stole sedieť, a materiál, z ktorého je stôl vyrobený.

Ak máte malú záhradu, môže byť pre vás ideálny stôl menších rozmerov, ktorý bude zaberáť menej miesta. Ak máte väčšiu záhradu a radi hostíte veľa hostí, môžete zvážiť väčší stôl, ktorý ponúka dostatok miesta pre veľa ľudí.

Materiál, z ktorého je záhradný stôl vyrobený, môže mať veľký vplyv na jeho trvanlivosť a vzhľad. Dnes sa na trhu nájdu záhradné stoly vyrobené z rôznych materiálov, ako sú drevo, kov, ratan, sklo a plast. Drevené stoly sú veľmi estetické a trvanlivé, no vyžadujú pravidelnú údržbu a impregnáciu, aby mohli čeliť poveternostným podmienkam. Kovové stoly sú odolné voči poveternostným podmienkam a vyžadujú minimálnu údržbu, no môžu byť ťažké a menej pohodlné pre prenášanie a presúvanie. Plastové stoly sú cenovo dostupné a ľahké, no nemajú rovnakú estetiku ako drevené alebo kovové stoly.

Pri výbere záhradného stola tiež zvážte jeho umiestnenie v záhrade. Stôl by mal byť umiestnený tak, aby bol chránený pred vetrom a slnkom a aby bol ľahko dostupný pre hostí. Ak chcete vytvoriť príjemnú a pohodlnú atmosféru, môžete zvážiť aj doplnenie záhradného stola kvetinami, sviečkami alebo svietnikmi.