Oblečte sa od hlavy po päty so značkou Fjällräven

Outdoorové aktivity si vyžadujú okrem kondičky a dobrodružného ducha aj správny výber oblečenia či inej turistickej výbavy. Preto sa oplatí siahnuť po overených značkách a predajcoch.

Jednou z nich je aj švédsky výrobca Fjällräven. Jej vybavenie či oblečenie je postavené na dlhoročnej tradícii. Svojim zákazníkom ponúka aj vhodné príslušenstvo pre camping či turistiku. Spomenúť môžeme špičkové stany, batohy alebo spacáky.

Základom Fjällräven je špeciálny materiál

Táto značka svoj koncept postavila na G-1000 základnom materiáli. Ide o hustú tkaninu, ktorú tvorí polyester (65 %) a bavlna (35 %). Pri výrobe sa využíva aj Greenland vosk, ktorý následne oblečenie či iné vybavenie robí odolné v rámci rôznych klimatických podmienok. G-1000 sa vyznačuje pispôsobivosťou, vodeodolnosťou, priedušnosťou, vetruodolnosťou či celkovou odolnosťou. Akýmsi bonusom je ochrana proti komárom vďaka svojej hustej väzbe. To určite oceníte pri cestovaní v teplejších krajoch alebo na horách. Zákazníci si chvália aj dlhú životnosť a trvanlivosť odevov.

Všetko pre outdoor na jednom mieste

Značku Fjällräven nájdete aj v ponuke e-shopu Sportrysy.sk. Tá sa maximálne hodí do konceptu obchodu, a to nielen dlhodobými skúsenosťami (prvú bundu ušil zakladateľ Ake Nordin už v roku 1966), ale aj výbornou kvalitou.

Zháňate turistické nohavice, bundu, batoh, stan či spacáky? Ste na správnom mieste. Vďaka tomu, že si Sportrysy zakladajú na osobnom prístupe, si na svoje príde rekreačný aj aktívny športovec. To, že ide v tomto prípade o overenú značku, si zamestnanci overujú, podobne ako v iných prípadoch, aj u skúsených športovcov. Tí sortiment obchodu sami testujú a následne vám vedia poskytnúť praktické rady a tipy priamo z prvej ruky. Nestrácajte čas návštevou viacerých obchodov, v Sportrysy vás oblečieme do outdooru od hlavy po päty. Ak nemáte v pláne investovať do nového outdoorového alebo iného výstroja, poskytujeme možnosť jeho zapožičania.

Ako sa vám páčil článok?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *