Recenzia na eshop TRENDHIM, doplnky a šperky pre mužov

Eshop TRENDHIM je na trhu už dlhšiu dobu. Predáva šperky a doplnky pre mužov už od roku 2007. Myslíme si, že pánske doplnky nie sú určené iba na špeciálne príležitosti a nie sú vyhradené iba pre určitú skupinu mužov. Nie je to o trikoch ani o tom, ako vyzerať dobre za každú cenu. Ide o to, aby ste vyjadrili vašu osobnosť a jedinečnosť. A jedným zo spôsobov, ako to môžete urobiť, je prostredníctvom menších doplnkov, ktoré nosíte. TRENDHIM pomáha mužom, aby boli sami sebou.

Pánske doplnky

Pod pojmom doplnky si predstavujeme všetko, čo sa dá nosiť, okrem oblečenia. Na TRENDHIM nájdete všetko od hodiniek a kožených tašiek, až po slnečné okuliare, náramky, kravaty a oveľa viac.

Nedávno rozšírili ponuku o pánske holenie. Starostlivosť o fúzy, sady na holenie a kozmetické tašky sú niektoré z ich posledných doplnkov. Nové produkty, ako je olej na bradu, praktická taška do posilňovne alebo box pre hodinky spĺňajú rovnaký účel ako opasky, klobúky a náušnice a zaslúžia si miesto v ich kolekcii.

Spoločnosť sídli v Dánsku a ich korene siahajú do Škandinávie, čo sa odráža aj vo väčšine ich výrobkov. Svoje výrobky sa snažia sprístupniť čo najviac mužom a preto ich predávajú v krajinách po celom svete. Trendhim eshop webstránka ponúka trendové inšpirácie a vyberie si každý muž.

Skúsenosť s TRENDHIM

Ich elektronický obchod je vytvorený veľmi prehľadne a graficky naozaj moderne. Komunikácia s eshopom je rýchla a transparentná. Objednali sme si hodinky Seymour Phantom s japonským strojčekom Quartz a skeletovým ciferníkom. Hodinky sa nám naozaj veľmi páčia.

Nákup a platba prebehla úplne bezproblémov a na naše najväčšie prekvapenie bol tovar doručený do 2 dní na našu adresu. Hodinky sú kvalitne spracované. Balenie tovaru zaručilo bezpečné dodanie.

Praktický box poteší tých, ktorý chcú hodinky venovať ako darček. Sú veľmi ľakhé a zapínanie je jednoduché.

Na TRENDHIM sa nám páči aj ich interakcia so zákazníkmi. Pravidelne pridávajú nové články, ktoré obsahujú veľa užitočných návodov, napríklad ako si uviazať kravatu, skladať vreckovky do saka alebo nosiť šál, až po rozhovory, módne inšpirácie a príbehy. Pravidelne predstavujú nové produkty a kolekcie a snažia sa poskytnúť praktické skúsenosti.

4.1/5 - (7 votes)
Tento článok bol uverejnený v kategórii PR článok. Pridaj odkaz do záložiek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *