Prečo je toaletný stolík pre každú ženu taký dôležitý?

Klasické veľké toaletné stolíky so zrkadlom a žiarivými svetlami poznáme najmä z filmov a seriálov. U nás sú o trochu menej rozšírené, avšak aj tu sa dostávajú do popredia. Na čo toaletný stolík slúži a prečo ho skutočne využijete aj vy?

Máte veľkú spálňu, v ktorej je dostatok priestoru? Potom tento priestor môžete vyplniť práve toaletným stolíkom. Ide o elegantné a praktické riešenie zároveň. Ako viete využiť toaletný stolík počas každého všedného dňa?

  1. Máte miesto na líčenie

Primárnou funkciou toaletných stolíkov je, že máte vyhradené miesto, kde sa môžete každý deň nalíčiť. Váš manžel sa už nemusí hnevať na rozhádzané štetce po celej kúpeľni. Všetku dekoratívnu kozmetiku budete mať uloženú v zásuvkách toaletného stolíka. Nielen, že budete mať v kozmetike poriadok, zároveň budete mať prehľad o tom, čo všetko máte a čoho máte dostatok.

  1. Viete nájsť dobré svetlo

Každá žena, ktorá sa líči vie, že nájsť dobré svetlo na líčenie je niekedy problém. Nie všetky časti izby sú rovnako osvetlené. Vy si však môžete toaletný stolík so zrkadlom postaviť tam, kde je dobré svetlo. Nebudete mať potom problém s tým, že niekde ste správne nenaniesli make-up. Vďaka dobrému svetlu si budete môcť na stolíku lakovať nechty a robiť iné kozmetické procedúry.

  1. Viac úložného priestoru navyše

Viac zásuviek sa vždy hodí. Ak by ste nevyužili všetky zásuvky na stolíku len na kozmetiku, vždy viete do zvyšných zásuviek uložiť iné produkty, ktoré používate a v kúpeľni by mohli zavadzať. Ide napríklad o fény, kulmy či žehličky na vlasy. Na toaletný stolík si môžete umiestniť aj šperkovnicu. Ak by vám nejaký priestor predsa chýbal, vždy si môžete dokúpiť vkusné komody v rovnakej farbe, v akej je toaletný stolík.

Ako sa vám páčil článok?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *