Fotografie z dovolenky v interiéri? Naučte sa tlačiť si momentky

Hoci doba praje skôr digitálnemu uchovávaniu snímok, občas je príjemné siahnuť po klasickej fotografii, ktorá môže rozžiariť akýkoľvek kút domova či kancelárie. Máte za sebou dovolenku snov? Vytlačte si najlepšie spomienky! Vieme, ako tlačiť z pohodlia domova. Vyskúšate to?

Domáca tlač fotiek? Žiadna veda to nie je! Ak patríte medzi vlastníkov tlačiarne, potom sa do domácej tlače fotografií rovno pustite. So správnou tlačiarňou, plným tonerom a kvalitným fotopapierom môžu ožiť vaše najkrajšie okamihy priamo pod vašimi rukami. Ako na to?

Prečo tlačiť fotografie v pohodlí domova?

Objednať si tlač fotografií vyžaduje váš čas a nejaké to čakanie. Pokiaľ teda patríte medzi nedočkavcov a nechcete na svoje dielo do rámčeka čakať aj celé týždne, máte možnosť tlačiť komfortne priamo z vašej tlačiarne. Výhodou však nie je len časová úspora, ale aj tá finančná. Náklady na domácu tlač sa pohybujú okolo 0,08 € na obrázok. Keď porovnáte rýchlosť a náklady, potom je domáca tlač s komerčnou úplne neporovnateľná. Náklad navyše počítame aj s cenou za kvalitný fotopapier, bez ktorého sa nezaobídete.

Z čoho tlačiť spomienky?

Ak sa chcete pustiť do domácej tlače fotiek, bude sa vám hodiť atramentová tlačiareň. Tlač fotografií predsa len spotrebuje nejaké to množstvo farby, je teda dobré vedieť, ako ju ľahko doplniť – či už bude vyžadovať doplnenie atramentu alebo jednoduchú výmenu tonera. Pri svojej tlačiarni overte aj funkciu tlače z mobilu či tabletu.

Obklopte sa radosťou, kedykoľvek máte chuť

Pravidelné spomienky sa môžu stať zábavnou formou dekorácie interiéru. Nielen toho vášho, ale napríklad aj u vašich blízkych. Momentka s priateľmi či rodinou alebo najkrajšie chvíle z medových týždňov môžu byť ozdobou nielen pracovného stola. Viete, že podľa feng šuej je dobré mať fotografiu obyvateľov domova v predsieni pri vstupe domu? Či vám to prinesie šťastie, netušíme, ale úsmev na perách a príjemné vítanie pre všetkých rozhodne áno. A náš tip nakoniec? Najbližším nevymýšľajte zložité darčeky – niekedy je tým najmilším darčekom zachytenie vášho spoločného času prostredníctvom fotografie v krásnom rámčeku.

Potrebujete fotografiu na preukaz? A nielen na tlač spomienok je domáca tlačiareň skvelá. Vedeli ste, že doma môžete tlačiť aj fotografie na preukaz? Tie, ktoré nie je nutné fotiť na úradoch, hravo zvládnete odfotiť sami. To platí nielen pre preukazy, ale napríklad aj životopisy. Ako na to? Vyberte si jednoduché a jednofarebné pozadie, dobré svetlo, kvalitnú LED lampu a choďte na to. Ako sa rozhodne netváriť? Nesmejte sa a neukazujte zuby. Vhodný je milý a prirodzený ľahký úsmev. Vidíte? Je to ľahké!

Ako sa vám páčil článok?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *