Originálna dekorácia na svadbu: Využite mágiu LED svietidiel

LED svietidlá

Dekorácie majú veľkú moc. Využite ju vo svoj prospech a vykúzlite si ten najkrajší svadobný deň. S pomocou LED svietidiel to pôjde jedna radosť. Poradíme, čo všetko nimi môžete ozdobiť.

Cesta k oltáru

Vstup k svadobnému oltáru môžete zdôrazniť pomocou svetelného lemovania z LED pásikov. Ako na to? Jednoducho ich umiestnite pozdĺž oboch okrajov. Ak sú súčasťou vašej svadobnej lokácie aj schody, využite to. Ozdobte každú ich hranu a vytvorte tak žiarivý a nezabudnuteľný zážitok z každého kroku.

Svadobné tabule

LED svietidlá, resp. LED pásiky je možné kreatívne využiť aj pri dekorovaní sviatočného stola. Obtočte svetielkujúce prúžky okolo kvetov, váz a svietnikov alebo ich rozprestrite medzi priesvitné predmety a ďalšie dekorácie. Týmto vyhotovíte elegantný a zároveň moderný vzhľad svadobnej tabule, ktorá vynikne ako počas dňa, tak aj po zotmení.

Strop

Aj keď sa to na prvý pohľad nemusí zdať, osvetlený strop môže dramaticky zmeniť vzhľad vášho svadobného miesta. Olemujte LED páskami nielen rohy a línie stropu, ozdobte aj iné detaily, ktoré sa na ňom vyskytujú. Alebo z nich vytvarujte rôzne romantické či zábavné ornamenty a obrazce, ktoré vás budú vašim jedinečným dňom sprevádzať.

Fotokútik

Fotokútiky sú na svadbách čoraz viac obľúbené a s LED pásikmi môžete tento koncept ešte vylepšiť. Zhotovte z LED pásik záves alebo rám okolo fotokútku, ktorý celý priestor náramne osvieti. Získate tak nielen krásne fotky, ale hlavne efektnú zábavu pre hostí.

Tanečný parket

Osvetlenie by na tanečnom parkete nemalo chýbať – bude sa na ňom predsa tancovať až do svitania! Preto ho nezabudnite zvýrazniť práve LED páskami. Okrem klasickej jednofarebnej iluminácie môžete svetlá synchronizovať s hudbou a vytvoriť tak dynamické prostredie pre tanečníkov.

Na záver: Nezabudnite vyskúšať rôzne farebné varianty

LED pásiky sú dostupné hneď v niekoľkých farebných variáciách, vďaka čomu môžete ľahšie dosiahnuť vytúženú náladu. Cez deň využite teplé biele svetlo na navodenie romantickej nálady, navečer sa odvážte a použite farby výraznejšie. Použitiu LED svietidiel sa skrátka medze nekladú a vy vďaka nim môžete vytvoriť nádhernú a magickú atmosféru podľa vlastnej chuti. Stačí trocha kreativity a niekoľko párov šikovných rúk a razom sa z vášho svadobného dňa stane legendárny večierok.

Informácie v tomto článku Vám poskytla Eva Muchová – Copywriterka s ohľadom na SEO, ktorá sa tvorbou obsahu živí od roku 2017. Potreby klienta sú pre ňu kľúčové, čo sa odráža v jej hlbokých a zmysluplných textoch. Niektoré z jej textov nájdete na stránke produktvdetaile.sk.

4/5 - (1 vote)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *