Počuli ste už o boxspring posteli? Možno ste v nej už aj spali…

Hľadáte tip na to, ako si uľahčiť život v domácnosti a zároveň zvýšiť komfort svojho bývania? Čo taká šatníková skriňa, ktorá môže byť nielen o praktickej stránke? A počuli ste už o boxspring posteli? Ak je to pre vás nový výraz, tak vedzte, že ste už v takej posteli možno aj spali. Najmä, pokiaľ často služobne či pre v rámci dovoleniek cestujete po svete. Takéto postele totiž ponúkajú mnohé hotely so záujmom poskytnúť svojim návštevníkom čo najvyšší komfort.

Inak nazvaná aj americká posteľ

Čoraz obľúbenejšie boxspring postele sa inak nazývajú aj americké, alebo aj kontinentálne postele. Ich základnou črtou je, že sú vyslovene zamerané na čo najvyšší komfort pri spánku. Sú vyššie, ponúkajú systém dvojitých matracov a sú špecifické dominantným čelom. Ich konštrukcia je robustná a pevná, no zároveň ponúka naozaj pohodlný spánok, ktorý môže byť doslova zážitkom. Nachádza sa na nej nosný matrac a vrchný matrac, ktorý si viete navoliť podľa svojich preferencií. O boxspring postele je čoraz väčší záujem nielen medzi hotelmi. Ľudia si začínajú viac uvedomovať dôležitosť komfortného spánku, a neboja sa do tejto oblasti investovať.

Pekné šatníkové skrine

Komfort pri bývaní samozrejme nie je len o spánku, aj keď je veľmi dôležitý. Ku spokojnosti prispievajú aj ďalšie atribúty, ako napríklad to, ako a kde máme odložené naše oblečenie. Pre predstavu – môžeme mať v spálni krásnu posteľ, no ak bude celá zahádzaná oblečením, ktoré nie je kam inam dať, asi to nebude ideálne. Preto je šatníková skriňa neoddeliteľnou súčasťou našich domácností. Neplní však len funkciu uloženia šatstva. Moderné šatníkové skrine môžu byť a sú esteticky pútavé a zaujímavé. Môžu dokonca príjemne esteticky oživiť interiér.

Jednoducho realizovateľné tipy Ak vás boxspring postele či estetické šatníkové skrine zaujali, nie je na čo čakať. Tieto tipy na skvalitnenie komfortu pri bývaní sú ľahko a prakticky okamžite realizovateľné. Stačí si vybrať svoju preferovanú posteľ či skriňu, a môžete spať a bývať pohodlnejšie a lepšie. Je to len vo vašich rukách.

3.3/5 - (3 votes)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *