Najlepšie organizéry na make-up pre štýlové usporiadanie kozmetiky

Ak sa vám zdá, že vaša zbierka líčidiel je napriek všetkej snahe vždy chaotická, tieto organizéry na líčenie môžu vyriešiť vaše problémy s usporiadaním. Jednoducho povedané, organizéry na make-up sú geniálnym doplnkom každej kozmetickej zbierky, či už veľkej alebo malej: predstavte si, že jedným pohľadom presne viete, kde sa nachádzajú všetky vaše kozmetické výrobky, namiesto toho, aby ste sa prehrabávali v kozmetických taštičkách, až ich nakoniec prevrátite hore nohami a frustrovane vyprázdnite všetok obsah. Už teraz je ranná príprava rýchlejšia a menej chaotická. Navyše, vystavenie našich líčidiel v úhľadne usporiadaných radoch môže vášmu toaletnému stolíku dodať aj veľa vizuálnej príťažlivosti.

Čo hľadať v organizéri na make-up

Keď príde na organizáciu nášho make-upu, často je ťažké zistiť, kde začať. Napriek opätovnému úsiliu o minimalizmus sa zdá, že naša zbierka neustále rastie a úprimne povedané, v dome nie je dosť toaletných tašiek, aby sme s ňou udržali krok. Tieto geniálne organizéry na make-up predstavujú praktické, ale príjemné riešenie. Dokážu premeniť roztrúsenú zbierku na pokojné rady krásnych kozmetických výrobkov, na ktoré sa budete každé ráno s hrdosťou pozerať.

eTip: Veľký organizér na kozmeticu Compactor.

Štýl

Organizéry na make-up sa vyrábajú v rôznych štýloch, od priehľadných zásuviek až po kozmetické taštičky, ktoré uchovávajú produkty pohromade na cestách. Existujú aj organizéry určené na uchovávanie špecifických produktov, ako sú očné linky, štetce a palety. Existuje veľa spôsobov, ako si prispôsobiť vystavenie make-upu pomocou organizérov – všetko závisí od vašich osobných preferencií.

Úložisko

Kapacita úložného priestoru je dôležitým faktorom pri rozhodovaní, či je organizér na make-up ten pravý pre vás. Niektoré organizéry majú veľa sekcií určených na ukladanie štetcov alebo produktov na pery, zatiaľ čo iné nie. Výber potrebného úložného priestoru závisí od toho, koľko výrobkov máte.

eTip: Otočný kozmetický organizér Wenko.

Zhrnuli sme naše najlepšie tipy, aby ste určite našli riešenie na uskladnenie, ktoré vám dokonale vyhovuje, či už hľadáte nenáročný organizér do zásuvky, ktorý udrží veci v poriadku, ale nebude vám na očiach, alebo sa chcete vyšantiť a zorganizovať si make-up tým najextravagantnejším možným spôsobom.

Ako si vybrať organizér na make-up

Existuje veľa organizérov na make-up, preto vám odporúčame mať pri hľadaní na pamäti niekoľko vecí. Po prvé, zvážte veľkosť svojej zbierky líčidiel. Ak v súčasnosti používate viacero možností na jej uloženie, pravdepodobne sa budete musieť rozhodnúť pre organizér s viacerými priehradkami alebo úrovňami, aby ste mohli mať všetko pohromade. Premyslite si, kde chcete mať svoje líčidlá uložené, aby ste sa mohli rozhodnúť pre štýl, ktorý sa najlepšie hodí do vašej miestnosti. Alebo ak chcete mať kozmetiku radšej mimo dohľadu, pozrite si organizéry do zásuvky.

Predtým však odporúčame prejsť si make-up a urobiť si poriadok – nemá zmysel pridávať do nového organizéra fľaštičky podkladovej bázy, ktorým skončila platnosť.

eTip: Organizér do kúpeľne Trial.

USPORIADANIE KOZMETICKÝCH VÝROBKOV PODĽA KATEGÓRIÍ POMOCOU MALÝCH PRISPÔSOBITEĽNÝCH ZÁSUVIEK

Využívanie zásuviek na make-up je jednoduchý spôsob, ako si zachovať čistotu na pracovnej doske a zároveň rozdeliť položky podľa typu. Ak má kúpeľňa veľkú toaletnú skrinku so zásuvkami, odporúčame ukladať make-up do nich a do niekoľkých malých priehradiek oddeliť jednotlivé kategórie. Zásuvka je jednoduchým miestom na nastavenie systémov – milujeme malé prispôsobiteľné koše, ktoré ľahko umožňujú kategorizáciu rôznych položiek.

eTip: Organizér na make up Marie.

PRI UKLADANÍ POD DREZOM VYSKÚŠAJTE STOHOVATEĽNÉ ORGANIZÉRY

Pri skladovaní kozmetických výrobkov pod umývadlom odporúčame používať štítky, ktoré vám pomôžu pripomenúť, čo máte k dispozícii na použitie. Organizácia pod umývadlom môže byť zložitá, pretože sa tam často ukladá veľa rôznych druhov vecí. Ak chcete napríklad oddeliť kozmetické potreby od čistiacich prostriedkov, radi používame aj stohovateľné sieťové organizéry s výsuvnými zásuvkami, pretože dokážu maximalizovať vertikálny priestor a maximálne využiť priestor, ktorý máte k dispozícii.

MAXIMALIZUJTE PRIESTOR NA PULTE

Ak má byť kozmetika uložená na pracovnej doske, používame organizéry, ktoré pojmú veľa položiek bez toho, aby zaberali príliš veľa miesta. Odporúčame vybrať organizér, ktorý umožňuje zoskupiť podobné položky.

eTip: Číry organizér na kozmetiku (14 priehradiek) Compactor.

UCHOVÁVAJTE OBĽÚBENÉ LÍČIDLÁ V BLÍZKOSTI POMOCOU ÚLOŽNÝCH PUZDIER

Ak chcete mať ľahký prístup k potrebám na každodenné líčenie, vyberte si praktické puzdro alebo držiak na najobľúbenejšie produkty. Ľudia sa môžu rozhodnúť, že kozmetiku, ktorú používajú denne, budú mať vonku na pracovnej doske, zatiaľ čo zvyšok líčidiel uložia do zásuvky alebo skrinky. Pre toto menšie množstvo predmetov je výbornou voľbou úložná vitrína, ktorá môže obsahovať niekoľko zásuviek.

Môžu vás zaujať aj ďalšie naše články:

4.7/5 - (6 votes)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *