Zobrazených 1–150 z 260 výsledkov

V našom katalógu nájdete všetko od tradičných polohovateľných kresiel až po trendové akcentové kreslá a všetko medzi tým. Ozdobte svoju spálňu rohovým kreslom so zábavnou potlačou alebo vo svojej charakteristickej farbe alebo dodajte eleganciu svojej šatníkovej skrini elegantným ležadlom. Hojdacie kreslo je skvelou voľbou na verandu, zatiaľ čo pár kresiel s fazuľovými vrecami poskytuje zábavné a pohodlné sedenie do rodinnej izby. Ak potrebujete sedenie do domáceho kina, máme aj to, spolu s masážnymi kreslami, ktoré premenia každú miestnosť na relaxačné miesto hodné kúpeľov. Viac informácií o nákupe kresiel a polohovateľných kresiel nájdete v týchto častých otázkach a odpovediach:
Aké kreslá sú najlepšie do obývačky? Pri nákupe nového sedacieho nábytku zvážte veľkosť svojej obývačky. Do veľkých miestností sa zmestia nadrozmerné rozkladacie kreslá; akcentové kreslá sú vhodné do menších priestorov. Ďalšia vec, ktorú treba zvážiť, je váš štýl zariadenia. Tu na Wayfair máme toľko stoličiek a polohovateľných kresiel, že nebudete mať problém nájsť niečo, čo sa bude hodiť k vášmu súčasnému zariadeniu.
Koľko kresiel by malo byť zoskupených? Ak navrhujete čitateľský kútik, jedno alebo dve pohodlné kreslá s vedľajším stolíkom v blízkosti sú dobrou zostavou. V prípade jedálne sa pri rozhodovaní o tom, koľko stoličiek kúpiť, riaďte veľkosťou stola. Jediná akcentová stolička môže pridať pohodlné sedenie do vašej spálne bez toho, aby zahltila priestor.
Akú farbu sedenia si mám vybrať? Pri rozhodovaní o farbe stoličky je veľa možností. Naše stoličky a polohovateľné kreslá sú k dispozícii vo všetkých farbách, od klasických neutrálnych až po zábavné svetlé a jemné pastelové. Ak sa chystáte na ležérny vzhľad, zvážte džínsovú modrú alebo rustikálnu hnedú. Ak chcete dramatický akcent, vyberte si sedenie v sýtom drahokamovom tóne, ako je rubínovo červená alebo smaragdovo zelená.