Zobrazených 1–12 z 66 výsledkov

TV stolíky do obývacej izby
Nábytok na ukladanie médií, ako sú televízne stojany, prináša do vášho priestoru štýlovú organizáciu. Naše moderné konzoly na médiá vám umožnia prezentovať obľúbené dekoračné predmety a zároveň uložiť káble, diaľkové ovládače a herné konzoly – od kníh a DVD až po dekoratívne vázy a sochy.
Typy televíznych stolíkov do obývačky
Pri plochých televízoroch musí byť šírka televíznej konzoly len taká široká ako základňa – tento vzhľad sa ľahko dosiahne pomocou televíznej lavice alebo plávajúceho televízneho stojana. Výhodou je však aj väčšia horná časť mediálnej konzoly, ktorá má priestor na reproduktory, dekoratívne predmety a ďalšie potreby do rodinnej izby. Moderná mediálna konzola z polovice storočia poskytuje funkčnú plochu a uzavretý úložný priestor a zároveň predstavuje štýlový ústredný bod miestnosti.
Multimediálne centrá často kombinujú otvorené a uzavreté úložné priestory, čo vám umožní prezentovať tie aspekty vašej zbierky médií, na ktoré ste najviac hrdí a zároveň skryť položky, ktoré by ste radšej nechali mimo dohľadu.

Otvorené úložné priestory a sklenené čelá sa najlepšie hodia pre diaľkové ovládače a im zodpovedajúce zariadenia, ktoré vyžadujú jasný signál. Najnovšia technológia Bluetooth umožňuje, aby ovládacie prvky televízorov a videohier fungovali aj vtedy, keď sú úplne skryté.