Zobrazených 1–150 z 706 výsledkov

Sú ústredným bodom našich obývacích izieb a sú tým, do čoho sa ponoríme na konci náročného dňa – preto je dôležité, aby bola vaša pohovka taká, aká sa vám páči. Pohodlná pohovka je samozrejme prioritou, ale štýl, ktorý si vyberiete, bude mať veľký vplyv na celkový vzhľad a atmosféru vašej obývačky. Preto si prezrite náš katalóg, v ktorom nájdete širokú škálu možností. Máme pre vás úžasné a vysokokvalitné modely od tradičných až po moderné – nájdete tu niečo, čo vyhovie všetkým požiadavkám a každému rozpočtu.

Sedacie súpravy

Je naozaj dôležité vziať do úvahy, koľko priestoru máte v obývačke k dispozícii. Ak máte menej priestoru, budete sa chcieť uistiť, že pohovka mu nebude dominovať. Dodajte svojmu priestoru pocit rovnováhy s ponukou 2-miestnych pohoviek. Poskytnú vám ilúziu väčšieho priestoru bez toho, aby pôsobil preplnene. Ľahko ho doplníte o prvky, ako je štýlový konferenčný stolík a kreslo, ktoré dotvoria jeho vzhľad. A kto by nemal rád rozkladacie pohovky? Stačí sa len tak zaboriť a natiahnuť si nohy počas lenivého popoludnia pri sledovaní televízie. V závislosti od veľkosti vášho priestoru si môžete vybrať 2-miestne alebo 3-miestne rozkladacie pohovky.

Rohové pohovky

Rohová pohovka je tiež vynikajúcou voľbou, ak máte luxus v podobe veľkého priestoru, ktorý môžete vyplniť; tieto priestranné konštrukcie sú najlepšou voľbou pre oddaných leňochov, ktorí sa radi rozťahujú. Elegantnou možnosťou, ktorá sa hodí do všetkých typov interiérov, je sivá rohová pohovka. Od najtmavších uhlíkov až po bledé odtiene sivej – nech už máte na mysli čokoľvek, určite to tu nájdete.

Tkaniny a farby zohrávajú dôležitú úlohu pri určovaní konečného vzhľadu a dojmu z vašej obývačky. Napríklad také zamatové pohovky sú vynikajúcou voľbou, ak chcete svojmu domovu dodať pôvab a bohatstvo. Zamat prináša teplo, textúru a nádych luxusu. Klasický štýl s gombíkmi na chrbte a zvlnenými podrúčkami bude vždy nadčasovo elegantnou voľbou. Ak túžite po ľahkom, vzdušnom a sviežom pocite, bavlna alebo materiály so zmesou bavlny sú ideálnou voľbou, ktorá vám to pomôže dosiahnuť – zatiaľ čo honosný, štruktúrovaný šenil je ideálny, ak sa snažíte o útulnú a príjemnú atmosféru. Svetlejšie odtiene sedacích súprav sú úplne moderné, ale ak túžite po teplej a útulnej vidieckej estetike vo svojom domove, myslite na hnedú farbu.